top of page
Halavet Gıda - Profin Collagen Gerede Fabrikası

​Yenilebilir helal jelatin ve kolajen hidrolizatları gibi yüksek değerli ürünler üreten ve özellikle gıda sektöründe yenilikçi bir yapıya sahip olan Halavet Gıda, yeni ürünler geliştiren ve farklı sektörleri entegre eden bir yapıya sahiptir. ​ Üretimin her aşamasında gıda güvenliğini kalite politikasının temelini oluşturan ve izlenebilir ham maddeleri kullanan Halavet Gıda, dinamik uzman ekipleri, modern teknoloji ile çevre dostu üretim gerçekleştirmektedir. Kolajen bazlı ürünler üreten, gıda, ilaç ve kozmetik alanında çalışan şirketlere vazgeçilmez bir partner olarak hizmet veren ve globalleşen bir şirkettir. ​ Yetişmiş insan kaynağı ile müşterilerinin beklentilerinin de ötesinde kaliteli ürünler üreten Halavet Gida'nın üretim süreçlerinde doğaya saygılı, modern ve yenilikçi üretim gerçekleştirmektedir.

2011 yılında kurulan Halavet Gıda  Avrupa'nın en büyük yenilebilir sığır jelatini üreticisidir.

İstanbul ve Bolu'da bulunan fabrikalarında helal jelatin ve kolajen peptid üretimi yapan şirket dünya üzerinde 70'den fazla ülkeye ürünlerini ulaştırmaktadır.

Halavet Gıda - Profin Collagen Gerede Fabrika Lobi

Yarının kaynaklarını bugünden tüketmemek için üretim süreçlerimizi sürdürebilirlik anlayışı çerçevesinde kurguluyor, doğadaki ayak izimizi küçültüyor, sıfır atık politikası ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. ​ Müşteri beklentilerinin de ötesine geçmek ve koşulsuz kaliteli üretim yapmak için uzman insan kaynağı ve modern üretim tesislerimizle müşterilerimize hizmet veriyoruz. ​ Kurulduğumuz günden bu yana sürekli yenilenmeye olan inancımızla çalışanlarımızın yetkilerini arttırıyor, onlara girişimci bir çalışma ortamı hazırlıyoruz.

Değerlerimiz

Halavet Gıda - Profin Collagen Üretim Tesisi

Vizyonumuz

Sürdürülebilir kolajen temelli ürünler üreten globalleşen bir şirketiz. Kendimizi gıda, ilaç ve kozmetik alanında çalışan firmaların vazgeçilmez bir ortağı olarak görüyoruz.

Misyonumuz

Yenilikçi ve ekolojik bir yaklaşım kullanarak partnerlerimize kolajen bazlı çözümler sunuyoruz. Sürdürülebilir ve çevre dostu üretim ilkelerimizle doğal dünyaya ve topluma olumlu bir katkı sağlamaktan ilham alıyoruz.

Halavet Gıda - Profin Collagen Laboratuvar

Yenilebilir sığır jelatini ve kolajen üretiminde kalitede ve hizmette sürekliliği hedef alarak sağlıklı ve katma değerli ürünler üreterek, sürdürülebilir kalite yaklaşımı ile kaliteden ödün vermeden müşteri taleplerini zamanında ve düşük maliyetli olarak karşılamak, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak,    tedarikçilerimizin gelişimine yönelik yaklaşımları benimseyerek, güvenilir tedarik zinciri ile güvenilir hammadde kullanmak ve sektörümüzün gereği   %100 sığır jelatinini ve kolajenini güvenli sağlıklı, helal ve hijyenik şartlarda üretim yapmak ve gıda güvenliği standartlarını uygulamak,    

Kalite ve Gıda Güvenligi Politikası

Bunu sağlamak için çalışanlarımızı hijyen ve sanitasyon konusunda sürekli eğiterek gelişimlerini sağlamak, gıda güvenliği kültürünü artırmak ,güvenli ortamda, iş sağlığı ve güvenliği gerekliliklerini ve etik değerleri ön planda tutarak insan ve çevre sağlığını ön planda tutmak,    her kademeden çeşitli çalışanlarımızı kapsayacak şekilde, tüm çalışanlarımızın dahiliyeti ile kaliteyi en

üst önleyici tedbirleri ve taklit tağşiş risklerine ve

01

ürün savunmasına karşı tüm önlemleri alarak %100 sığır jelatin ve kolajen üretimini yapmak, iyi üretim uygulamalarını göze alarak (gmp) gıda güvenliği yönetim şartlarını sürdürülebilir bir şekilde sürekli iyileştirmek,

düzeyde sunarken kalite ile daima daha ileriye yönelik hedeflerle, sürekli iyileştirme faaliyetlerini önceliklendirerek kaynak ayırmak ve gıda güvenliği yönetim şartlarına uymak, risk bazlı kalite yaklaşımı ile tüm risklere karşı

02

hiçbir koşulda kalite ve gıda güvenliğinden ödün vermemek,    gıda zinciri boyunca gıda

güvenliğiyle ilgili bilgileri talep etmek ve iletmek, ürün yaşam döngüsü boyunca, tüm dokümantasyon gerekliliklerini veri bütünlüğü kapsamında zamanında ve eksiksiz sağlamak,    yasal şartlar ve mevzuatlara uymak.

Gida güvenliği politikamizdir.

Fabrika müdürü  

03

bottom of page